тел: (0542) 79-25-79
066-151-20-08
066-329-36-80

Головна
Контакти

КАВА-БРЕЙК

       Конференції, заходи, ділові переговори, які тривають дуже довго, сильно стомлюють. Зняти втому і звільнитися від зайвих думок допоможуть кава-брейки. Це важлива частина будь-якого заходу, ділової наради або просто перерва між роботою, яка допоможе відновити сили. Правильно організувати таку перерву також вимагає багато зусиль і умінь. Якщо ж кава-брейк організований невміло, то це може негативно відобразитися як на Вашому бюджеті, так і на репутації, а це багато чого коштує.

Так що ж таке кава-брейк?

       У перекладі з англійського coffee break - кавова перерва, невелика перерва під час роботи (на відпочинок, перекус).
        Це своєрідний міні - фуршет, на який відводиться невеликий проміжок часу. З напоїв пропонується гаряча кава, чорний і зелений чай, безалкогольні напої, соки. Проте можуть бути присутніми і спиртні напої (коньяк, вино, горілка) з гарячими закусками. Обов'язково має бути свіжа випічка - невеликі булочки, пиріжки з різними начинками, кондитерські вироби. З холодних закусок - канапе, бутерброди, тости, на десерт - тістечка, фрукти.
        Як і під час фуршету, протягом кави-брейку немає фіксованих місць, учасники самі собі наливають каву і їдять стоячи.

       Давно доведено, що при прослуховуванні навіть самої захоплюючої і цікавої лекції, через 40-50 хвилин увага втрачається, і слухачі починають втомлюватися. У цих випадках просто необхідна кава-брейк. Завдяки такій перерві, учасники заходу можуть змінити обстановку, обговорити між собою тему, яка зацікавила і перекусити.

       Якщо ж Ви ведете переговори і не можете в якийсь момент знайти консенсус, то вам обов'язково треба зробити перерву. А коли така перерва вдало організована, то це сприятливо вплине на результати переговорів.

       Персонал кафе «Медуниця» допоможе Вам з організацією заходу будь-якої складності, під час якого Ви і Ваші партнери зможуть трохи відпочити, що однозначно позитивно вплине на проведення ділових переговорів.

  @Mail.ru